Locator Дніпропетровська Кривий Ріг Ветеринарна лабораторіяВетеринарна лабораторія Кривий Ріг

Ветеринарна лабораторія у Кривому Розі

2
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ветеринарная клиника
  вулиця Межпланетная, тел. 0 (56) 494-75... показати
  вулиця Межпланетная, 6, тел. +380(56)494-75-00 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарная клиника знаходиться у Кривому Розі, вулиця Межпланетная. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 16:00.
 • Доктор Дог
  Кривий Ріг, вулиця Дубки, тел. 0 (56) 464-42... показати
  Кривий Ріг, вулиця Дубки, 4, тел. +380(56)464-42-68 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Доктор Дог знаходиться у Кривому Розі, вулиця Дубки. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про ветеринарна лабораторія у Кривому Розі

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Кривому Розі. Locator.ua відомо про дві ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Ветеринарная клиника, Доктор Дог , які розташовані на вул. Межпланетная, вул. Дубки. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Кривому Розі?

  За даним Locator.ua у Кривому Розі ведуть діяльність 2 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Кривому Розі?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарна лабораторія у Кривому Розі: Ветеринарная клиника, Доктор Дог.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Кривому Розі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Кривому Розі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Кривому Розі?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Кривому Розі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ветеринарная клиника, Доктор Дог.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Кривому Розі

Ветеринарна лабораторія за районами Кривого Рогу:

Більше популярних послуг у рубриці:

обрізання клюва, ветеринар-акушер/гінеколог, ветеринар-офтальмолог, видача довідок та сертифікатів про тварин, вакцинація тварин, ветеринар-анестезіолог, ветеринар-реаниматолог, обробка від паразитів, Безкоштовний Wi-Fi, ветеринар-кардіолог, готель для тварин, чіпування, ветеринар, ветеринар-ендокринолог, кастрація/стерилізація тварин, ветеринар-хірург, ветеринар-стоматолог, усипляння тварин